Jdi na obsah Jdi na menu
 


Občas se proklikávám internetem a sem tam padnu na informaci, která stojí za to, aby byla zprostředkována dál. Narazil jsem na web, informující o vydělávání peněz klikáním na nabízené reklamní odkazy. A že jsem měl trochu času, asi u pěti společností jsem se zaregistroval a vyzkoušel je. Netrvalo dlouho a vyloupla se perla: Bux.to. Od pochybného výdělku u ostatních firem jsem se odhlásil a soustředil se pouze na Bux.to. A svoje zkušenosti bych vám nyní rád předal.

V prvé řadě je třeba registrovat se v internetové peněžence PayPal. Jak, o tom se můžete dočíst jinde, třeba na Google. Pro jistotu ještě odkaz na návod, jak z PayPal převést vydělané peníze na svůj bankovní účet.

Pokud si na webu vyhledáte české informace o Bux.to, dostanete jen nadšené výkřiky mláďat, která jsou ráda, že si za čtvrt roku vydělají $ 10. Myslím si, že systém, na kterém stojí Bux.to nepochopili. Ale začnu od píky.

Bux.to je britská firma, která denně nabízí registrovaným uživatelům několik reklamních odkazů. Kliknutí na každý odkaz představuje výdělek $ 0,01, čili jeden cent. Po kliknutí na odkaz se otevře nové okno s odkazovaným webem a časovač nastavený na 30 sekund. Na této stránce je třeba těch 30 sekund vydržet, poté se místo časovače zobrazí symbol připsání kreditu na váš účet.

Možná si říkáte, jak to, že někdo platí jen za to, že na jeho stránku pouze vstoupím a nic víc. Tím klikáním se firmy na internetu zviditelňují. Čím víc lidí na jejich stránku klikne, tím lépe se zobrazují ve vyhledavačích. Navíc mívají na svých stránkách reklamu, za kterou dostávají peníze, takže opět: čím víc lidí na jejich web klikne, tím vyšší je pravděpodobnost, že kliknou i na tu reklamu.

Tak dost teorie a šup nějaký ten příklad výdělku, ostatně internet je takových příkladů plný. Ale nebojte, hned po ideálním stavu vás seznámím se skutečností, chci totiž ozřejmit pravý stav věcí a ne jen lákat další možné klikače. Ostatně pravdu ocení víc lidí, než ideální stav, který ale nikdy nenastane.

Ještě vysvětlím, co znamená slovo referal. Je to člověk, který se zaregistruje pod vámi. Každé jeho kliknutí se připisuje i na váš účet. Když jeho denní výdělek bude 10 centů, vyděláte je automaticky i vy. Tato stránka samozřejmě má za cíl získat pode mne další referaly, a to tak, že kliknete na odkaz Bux.to a následně na odkaz Join now and receive a $ 0,05 Sign-up Bonus, kde se zaregistrujete. Ovšem takovéhle získávání referalů je velmi pomalé a náročné, existuje jiný způsob, a sice jejich zakoupení. Ale zpět k ideálnímu příkladu.

Denně kliknete na 10 nabízených reklam:$ 0,1
15 referalů také denně klikne na 10 reklam:$ 1,50
Váš denní výdělek je:$ 1,60
Váš týdenní výdělek je:$ 11,20
Váš měsíční výdělek je:$ 44,8

Tohle můžete vidět po celém webu, všude na to lákají nové uživatele Bux.to. Ovšem není to pravda, je to ideální stav. V první řadě Bux.to nenabízí 10 odkazů denně, ale pouze šest. Výjimečně sedm. Dále jsem si za tu dobu, co jsem u Bux.to zaregistrovaný, že referalové nejsou nikdy tak pilní, jako vy. Pravda je, že vám vydělají asi polovinu ideálního stavu. Takže počítejme znovu:

Denně kliknete na 6 nabízených reklam:$ 0,06
15 referalů také denně klikne na 5 reklam:$ 0,75
Váš denní výdělek je:$ 0,81
Váš týdenní výdělek je:$ 5,67
Váš měsíční výdělek je:$ 22,68

A teď další pravda: Nedělám si iluze, že seženu nějaké referaly přímo. Třeba přes tenhle článek. Bux.to nabízí možnost referaly si koupit. Pokud to neuděláte, bude váš měsíční zisk pouze z vašeho klikání ubohých $ 1,8. Kdo by to vydržel a proč?! Ani já nevydržel a zakoupil si pod sebe 15 referalů. Přinejhorším jsou to ztracené peníze, není to zase tak moc. Ale za týden už jsem věděl, že jsem investoval dobře a měsíční výdělek stoupl z žalostných $ 1,8 na obstojných $ 10,08. Podívejte se, za kolik si můžete referaly koupit:

15 referalů:$ 16,98
35 referalů:$ 34,95
100 referalů:$ 98,00 (plus připsání $ 5 na váš účet)
500 referalů:$ 459

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Výdělek

(Domča, 31. 5. 2013 13:55)

http://www.joinsomethingnew.com/cs/Norny doporučuji :)

Výdělek

(Domča, 25. 5. 2013 14:26)

Kdo si chce vydělat http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=165424 doporučuji. Za pár minut slušný peníze.